Офіційний сайт Барської ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Напрямки виховної роботи в Черкаському ліцеї на 2023-2024 навчальний рік

Напрямки виховної роботи в Черкаському ліцеї на 2022-2023 навчальний рік

Виховна робота – цілеспрямована діяльність педагогічного персоналу на виконання соціальних інституцій для досягнення мети корекції та адаптації учнівської молоді

Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить спеціально організованій виховній роботі у позанавчальний час.

Контактна інформація для оперативного вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини

-телефон Національної дитячої "гарячої" лінії:  0 800 500 225  або  116 111  (для дзвінків з мобільного);
-телефон кол-центру Міністерства соціальної політики України: 1588 з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

Щодо проведення заходів з протидії булінгу, захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства

Про створення комісії з розгляду на випадок булінгу (цькування) в школі

26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська катастрофа мала жахливі наслідки, які ми відчуватимемо протягом багатьох десятиліть. Забруднені території та повітря, велика кількість постраждалих та загиблих унаслідок аварії, неймовірно високі дози радіації, отримані людьми та швидке зростання кількості випадків онкологічних захворювань.

26 квітня в  КЗ "Черкаський ЗЗСО" відбувся День пам яті чорнобильської катастрофи

АНОНС

ПРО ОСНОВНІ ЗАХОДИ, ЯКІ ЗАПЛАНОВАНІ

З НАГОДИ ДНЯ СОБОРОНОСТІ УКРАЇНИ ТА ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

КЗ "ЧЕРКАСЬКИЙ ЗЗСО"

З 22.01.2021 року по 29.01.2021 року в КЗ "Черкаський ЗЗСО" заплановані заходи з нагоди Дня Соборності України та Дня пам’яті героїв Крут, які сприятимуть національно-патріотичному вихованню, любові до Батьківщини, її героїв та визначних постатей з історії України.

22 січня - День Соборності України. Цей день увійшов в історію українського народу як День Злуки, День Соборності українських земель. Здійснилася багатовікова мрія народу – бути разом, спільно будувати  незалежну державу.

Так, 22 січня 2021 року вчителем історії Рудою Т.А. з учнями 10 класу

(30 учнів)  заплановано проведення онлайн квесту "Великі творці Соборності", під час якого учні поглиблять свої знання з історії України "Українська революція 1917-1921рр."

22 січня 2021 року в КЗ "ЧЕРКАСЬКИЙ ЗЗСО" до Дня Соборності України класними керівниками 1-11 класів (390 учнів) будуть проведені  в онлайн режимі виховні заходи до Дня Соборності України, а саме:

- година патріотизму "Захід, схід – одна країна! Це – Соборна Україна" для учнів 1-4 класів (145 учнів);

- урок державності "Шлях до незалежності" для учнів 5-9 класів (192 учні);

- Інформаційно-просвітницька година"Велика злука – великі сподівання" для учнів 10-11 класів (53 учні).

Метою заходів  є інформування учнів про важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

До вшанування  пам’яті героїв Крут в КЗ "ЧЕРКАСЬКИЙ ЗЗСО" будуть проведені наступні виховні заходи  29.01.2021року:

- класними керівниками 1-4 класів (145 учнів ) по класах буде проведено годину пам'яті "Крути - наша слава, наша історія";

-  класними керівниками 5-9 класів (192 учні) по класах буде проведено годину  історичної пам'яті  "Україною ми жили, за Україну полягли";

- класними керівниками 10-11класів (53 учні) по класах буде проведено урок патріотизму "Вони боролися за волю і свободу України".

З 25.01.- 29.01.2021 року учні 1-11 класів (390 учнів) відвідують  бібліотечну виставку "Бій під Крутами - бій за майбутнє".

Мета виховних заходів -  ознайомлення учнів з подіями, які відбулися під Крутами в січні 1918 року, і  які є прикладом патріотизму та любові до Батьківщини, захисту незалежності  нашої  країни  до останнього подиху.

Всі заплановані заходи в школі стануть єдиною, потужною ідеєю у вихованні справжніх українців.

Вітаємо команду Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте І місце у районному етапі гри "Сокіл" ("Джура")